Zavřít ArtGate

Služby

Reference

Event

Na základě Vašich požadavků a potřeb uspořádáme firemní akci od školení, semináře či veletrhu po kulturní akce, společenské večery nebo outdoorové aktivity se školicím či adrenalinovým programem.

Reference

Web

Webové stránky jsou moderním a flexibilním nástrojem marketingové komunikace se zákazníkem. Vytvoříme Vám stránky na míru - od jednoduchých statických, přes dynamické až po komplexní řešení internetových obchodů s intuitivním ovládáním a administrací.

Reference

Grafika

Pro nově vznikající společnosti zpracujeme kompletní vizuální styl od návrhu loga, vizitky, dopisního papíru, prezentačních tiskovin a dalších materiálů až po například tvorbu www stránek nebo multimediální prezentace. Pro již existující společnosti nabízíme redesign stávajícího loga, dalších používaných materiálů a celkové sjednocení firemní image.

Reference

Produkce

Zakázky pro Vás zajistíme na klíč - tzn. včetně výroby a montáže (merkantilní i atypické tiskoviny, označení prodejen, navigační systémy, světelná reklama, billboardy, bannery, plakáty, obaly, reklamní předměty, atd.)